Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Kuharski tečaj z Marijo Prajner

V petek 25.10.2013 smo imeli kuharski tečaj v osnovni šoli Mirana Jarca v Ljubljani.

Imeli smo kar nekaj težav, ker je ga. Juršetova zaradi upravičenega razloga odpovedala tečaj. Ker pa smo ta tečaj že enkrat odpovedali smo zavihali rokave in se za tem dogovorili z g. Marijo Prajner. Gospe Mariji se tako najlepše zahvaljujemo za tako hiter odziv in pomoč.

Na tečaju nas je bilo 15, tako ženske kot tudi moški. Poudarek na tečaju je bil brezglutenski kruh. Pekli smo tudi potco, gibanico, pizzo in kar tri vrste kruha.

Ga. Marija,ki je napisala tudi svojo knjigo o kruhu nam je povedala kar nekaj trikov, ki jih mnogi od nas še nismo slišali. Tečaj smo končali okoli sedme ure zvečer in vsi udeleženci smo si z navdušenjem privoščili sladice in kruh, ki smo jih spekli.

Takih tečajev si samo še želimo.