Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Ljubljančani predali pokal Hervis Celjanom

Slovensko društvo za celiakijo je organiziralo 6. zimski športni dan na Kopah nad Slovenj Gradcem. Srečanja so se udeležili tudi člani ljubljanske podružnice in se na tekmi v VSL pomerili s člani ostali podružnic. V prelepem sončnem vremenu se je zbralo veliko smučarjev in navijačev, ki so bodrili svoje tekmovalce za čimboljše uvrstitve. Nekateri so bili pri tem uspešni, drugi nekoliko manj. Ekipno smo bili letos nekoliko slabši, kajti prehodni pokal HERVIS smo predali boljši ekipi iz Celja. Ne glede na uvrstitev smo bili zadovoljni saj je naš moto bil »važno sodelovati«, če pa pri tem dosežemo še dobro uvrstitev pa je toliko lepše.

Na to pa bomo morali počakati najmanj leto dni, ko se bomo spet srečali na belih strminah. Vprašanje je le, kje?