Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Ljubljančani preživeli prekrasen dan na Krvavcu

V soboto, 18. 05. 2024, je podružnica Slovenskega društva za celiakijo Ljubljana (SDC Ljubljana), v sklopu aktivnosti ob mednarodnemu dnevu celiakije, organizirala izlet na Krvavec. V okviru izleta so udeleženci obiskali pustolovski park, igrali disk golf in se preizkusili v spustu s tubami. Izlet so zaključili z odličnim brezglutenskim kosilom.

Dne 18.5 smo se Ljubljančani v okviru mednarodnega dne celiakije odpravili na Krvavec, kjer smo preživeli en lep dan ob druženju in odličnemu kosilu, ki so ga pripravili v hotelu Rozka, za kar se jim zelo lepo zahvaljujemo. Polni vtisov in s polnimi želodčki so se nekateri preizkusili tako v spustu s tubami, kot v pustolovskemu parku.

Maja Dimitrijević