Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Mlajši člani naše podružnice so se družili na prednovoletnem srečanju

Dne 07.12.2014 se je kar 75 mlajših članov-ic (celiakašev) in njihovih staršev zbralo na vsakoletnem prednovoletnem srečanju v osnovni šoli Mirana Jarca, da bi skupaj pričakali Dedka mraza. Da bi lažje dočakali na prihod Dedka mraza jih je zabaval čarovnik Jole Cole, ki je pričaral zelo dobro vzdušje tako pri otrocih kot pri njihovih staršev. Končno so ga le dočakali, prišel je eden in edini Dedek mraz, ki jim je kot vsako leto poprej razdelil darila, ki so se jih otroci zelo razveselili. Pred tem pa je iz rok predsednika podružnice Ljubljana tudi Dedek mraz prejel darilo. Nato je sledila še kratka pogostitev in odhod proti domu. 

Ob tem se zahvaljujemo tudi ravnateljici osnovne šole Mirana Jarca, ki nam vsako leto brezplačno odstopi svoje prostore in množici donatorjem, ki so razvidni iz priloženih fotografij.

Zapisala: Maja Dimitrijević