Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Na študijskem obisku v Mariboru tudi predsednica upravnega odbora društva za celiakijo iz Belorusije

Na 10-dnevnem študijskem obisku, pod mentorstvom predstojnika Klinike za pediatrijo v UKC Maribor in našega častnega člana dr. Jerneja Dolinška, se je v Mariboru mudila predsednica upravnega odbora društva za celiakijo iz Belorusije Ekaterina Lipnitskaya.

Ekaterina Lipnitskaya je tudi predstavnica beloruskega društva v AOECS.

V času študijskega obiska se je Ekaterina Lipnitskaya v Mariboru srečala tudi s predstavnico Slovenskega društva za celiakijo v AOECS Natašo Forstner Holešek, s katero sta izmenjali poglede na trenutne aktivnosti v AOECS ter predsednikom podružnice Slovenskeda društva za celiakijo Podravje Mitjo Kozarjem, ki je gostji predstavil delovanje podružnice.

Daljši prispevek bo objavljen v naslednji izdaji biltena Celiakija, ki bo izšel v marcu 2024.