Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Nataša Forstner Holešek v imenu SDC na srečanju županov in pacientov v Velenju

Zveza organizacij pacientov Slovenije (ZOPS) je v sodelovanju z Mestno občino Velenje ter s podporo Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ) in Mednarodnega foruma znanstvenoraziskovalnih farmacevtskih družb (Farma Forum), v ponedeljek, 17.6.2024, v Velenju organizirala srečanje županov in pacientov.

Namen dogodka je bil ozaveščanje javnosti o pomembnosti lokalne skupnosti za zdravje posameznika. Identificirali so 4 ključne elemente, o katerih so razpravljali župani in županje 5 slovenskih občin ter z nami delili dobre prakse in izkušnje iz občine.

Dogodka se je v imenu Slovenskega društva za celiakijo udeležila Nataša Forstner Holešek, univ. dipl. inž. živil. tehnologije, podpredsednica SDC, predsednica komisije SDC za certificiranje izdelkov in predstavnica SDC pri AOECS.

Vabljeni k branju sporočila za javnost o dogodku, ki so ga pripravili na ZOPS.

Nataša Forstner Holešek, univ. dipl. inž. živil. tehnologije, podpredsednica SDC, predsednica komisije SDC za certificiranje izdelkov in predstavnica SDC pri AOECS.