Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Odprte so prijave na 9. tabor mladih družin Slovenskega društva za celiakijo v Thermani Laško

V petek, 15.3.2024 ste vsi člani Slovenskega društva za celiakijo, ki ste mlajši od 14. let, prejeli vabilo na 9. tabor mladih družin Slovenskega društva za celiakijo, ki bo potekal od 6. do 9.6.2024, in sicer v Thermani Laško.

Vabilo je bilo poslano z uradnega elektronskega naslova društva (tj. drustvo@drustvo-celiakija.si) na vaše elektronske naslove.

V okviru tabora bo za vse udeležence organizirana 100% varna brezglutenska prehrana v obliki polpenziona. Organizirali bomo praktično delavnico priprave brezglutenskih jedi ter sklop strokovnih predavanj. Predajali se boste lahko tudi vodnim užitkom v vseh notranjih bazenih Thermane Laško (vstop v bazene je vključen v ceno).

Prijave sprejemamo do 1.4.2024 oziroma do zasedbe prostih namestitvenih kapacitet. Prednost imajo družine z otroci do dopolnjenega 5. leta starosti, ki še niso vključeni v rehabilitacijo otrok in mladostnikov.

Prosimo, da prijavnico pošljete najkasneje do 1.4.2024 na naslov društva: Slovensko društvo za celiakijo, Ljubljanska ulica 5, 2000 Maribor ali skenirano po elektronski pošti na: drustvo@drustvo-celiakija.si.

Vsem udeležencem bomo podroben program poslali 14 dni pred taborom.

Za vse informacije sta na voljo: 031 783 248 (Petra Emilija) ali 041 450 531 (Janja), po 16. uri.

Tako pa smo se imeli lani: 8. tabor mladih družin (marec 2023).

Vabljeni.

Foto: Thermana Laško