Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Odprte so prijave na obnovitveno rehabilitacijo otrok in mladostnikov na Debelem rtiču (4.8.-14.8.2024)

V Slovenskemu društvu za celiakijo (SDC) smo ponosni na prav vsako od naših aktivnosti, a velja izpostaviti eno izmed največjih – Rehabilitacijo otrok in mladostnikov, ki jo zadnja leta izvajamo na Debelem rtiču in se je udeležuje več kot 100 otrok s celiakijo iz celotne Slovenije. To aktivnost izvajamo že več kot dve desetletji, vedno v krajih ob morju in smo tako letovanje na morju doslej omogočili več kot 2000 otrokom in mladostnikom s celiakijo. Prepričani smo, da so ravno kraji ob morju, zaradi odličnih klimatskih razmer, najbolj primerni za izboljšanje in krepitev zdravja otrok in mladostnikov.

Dragi otroci in mladostniki,

z največjim veseljem vas v imenu Slovenskega društva za celiakijo tudi letos vabim na obnovitveno rehabilitacijo otrok in mladostnikov, ki bo potekala od 4.8. do 14.8.2024, na Debelem rtiču.

Vabilo s prijavnico ste danes prejeli na vaše elektronske naslove.

Prijave sprejemamo do 10.6.2024 oziroma do zapolnitve prostih mest.

Za lažjo odločitev in tudi za obujanje spominov, vas vabim k branju dogajanja in k ogledu fotografij z obnovitvene rehabilitacije 2023.

Lepo vas pozdravljam in se vidimo na Debelem rtiču,

Maja Piskernik
Vodja obnovitvene rehabilitacije otrok in mladostnikov
Slovensko društvo za celiakijo