Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Otroški kuharski tečaj na kmetiji “V Pravljici”

V soboto se nas je kar 44 zbralo na Plešah pri Škofljici na kmetiji “V Pravljici” pri družini Lavrič, otroci s svojimi starši, da bi imeli kostanjev piknik in otroški kuharski tečaj.
Malo nam je sicer zagodlo vreme, vendar smo vseeno izvedli vse, kar nam je pripravila Suzana.
Mislim, da smo se vsi naučili nekaj novega, ali obnovili že pozabljeno, življenje z roko v roki z naravo. Pozabljamo, da se da skuhati in speči brez elektrike in novodobnih aparatov. Večkrat bi si morali vzeti čas, za tako sproščene urice ali kar dneve. Uživali so tako otroci, kot tudi starši.
Izmenjali smo si informacije o izdelkih, in spoznali nove, da bo izbor hrane pestrejši. Spoznavali smo tudi konje in otroci so jih lahko tudi jahali. Na koncu so otroci dobili še vsak svojo podkev, da si bodo lahko vanjo lovili srečo.
Hvala vsem, ki ste omogočili srečanje in vsem, ki ste se ga udeležili. Bilo je enkratno doživetje.


Zahvaljujemo se družini Lavrič, ki nas je sponzorsko podprla in nam omogočila izvedbo srečanja.