Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Ponovili tečaj peke kruha in peciva

Podružnica Ljubljana je v sodelovanju z ga. Marijo Prajner in vodstvom Biotehniškega centra v novembru organizirala letos drugi tečaj peke kruha in peciva. Tečaj je bil zelo dobro obiskan saj se ga je udeležilo skoraj 30 članov. Delo je bilo zaradi tega nekoliko oteženo, kljub temu pa so vsi udeleženci pridobili na začetku teoretična znanja, nato pa so se poiskusili še v praktičnem delu. Pripravili so nekaj vrst kruha, potico, drobno pecivo, torto ter pizzo. Udeleženci so bili pri svojem delu uspešni in veseli za pridobljeno znanje in izkušnje, katera bodo s pridom uporabljali v domači kuhinji. Naslednji podoben tečaj planiramo izpeljati v aprilu prihodnje leto, o tem pa boste zainteresirani pravočasno obveščeni.