Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Prednovoletno srečanje

Tudi odrasli člani so se v decembru srečali na zadnjem letošnjem družabno zabavnem dogodku in prednovoletnem kosilu. Na željo članov smo srečanje pripravili v Kmečkem hramu, sicer že nekaj let lokacija naših decemberskih druženj.

Tokrat nas je pozitivno presenetila visoka udeležba, kar pomeni, da si člani želijo tovrstnih srečanj. Ob zvokih legendarnega Miha Kralja so se številni zavrteli na plesišču, se zabavali v družabnih igrah ali pa med seboj poklepetali o vsakdanjih dogodkih. Ob obloženih mizah brezglutenskih dobrot smo si nazdravili z žlahtno kapljico ter si zaželeli vse dobro v prihajajočem letu. Naše srečanje smo zaključili v večernih urah s stiskom rok in lepimi željami. Tudi organizatorji smo se veselo oddahnili, da je za nami uspešno izpeljano še zadnje letošnje srečanje. Želimo si, da bi bilo tako tudi v letu 2011.