Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Predstavitev Slovenskega društva za celiakijo na Dolenjskem odlično uspela

Na jubilejnem 30. pohodu po Jurčičevi poti, ki je potekal soboto, 2. marca 2024 in je bil posvečen 180-letnici rojstva pisatelja Josipa Jurčiča, so pohodniki znova lahko spoznavali pisateljevo življenjsko in pisateljsko pot.

Na približno 12 kilometrov dolgi progi so se predstavila domača turistična, kulturna in gasilska društva, ki so skrbela za dobro počutje in okrepčilo, še posebej veselo pa je bilo na zaključni prireditvi na Jurčičevi domačiji.

Na zaključni prireditvi na Jurčičevi domačiji se je na stojnici predstavilo tudi Slovensko društvo za celiakijo, naša članica in vodja slaščičarne Aurora Simona Dimovska z ekipo pa je poskrbela za 100% varne brezglutenske mini krofke z različnimi prelivi ter za zeliščni čaj.

Bilo je odlično, hvala organizatorjem in seveda hvala naši članici Simoni z ekipo. Se vidimo ponovno drugo leto.