Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Prvi brezglutenski božični sejem pri nas odlično uspel

V petek, 15.12.2023, je potekal prvi Brezglutenski božični sejem pri nas, ki ga je organizirala naša članica in neumorna prostovoljka podružnice SDC za Gorenjsko Adele Gray.

V okviru Brezglutenskega božičnega sejma se je na stojnici predstavilo tudi Slovensko društvo za celiakijo, članice in člani podužnice SDC za Gorenjsko so odgovarjali na vprašanja obiskovalcev, za mlajše pa je bila organizirana poslikava obrazov.

Na sejmu, ki je potekal v Supernovi Primskovo v Kranju, se je predstavilo kar dvanajst ponudnikov
brezglutenskih živil pri nas.

Kot se za božični sejem tudi spodobi, nas je obiskal tudi božiček, ki je vse otroke s celiakijo tudi obdaril.

Nad Brezglutenskim božičnim sejmom so bili navdušeni tako obiskovalci, kot tudi ponudniki. Organizatorka ter članice in člani podružnice SDC za Gorenjsko pa že načrtujejo izvedbo sejma tudi drugo leto.