Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Redna letna skupščina

12. februarja je bila sklicana redna letna skupščina na kateri so člani sprejeli poročila za preteklo leto 2007 ter sprejeli delovni in finančni načrt za leto 2008. Tudi nadzorni odbor je po pregledu celotne dokumentacije podal pozitivno mnenje na delo vodstva podružnice. V letu 2008 se sedanjemu predsedstvu in predsednici podružnice izteka mandat, zato so bili člani opozorjeni, da predlagajo novega kandidata, ki bi bil pripravljen voditi najštevilčnejšo podružnico Slovenskega društva za celiakijo. S tem namenom bo v juniju sklicana izredna volilna skupščina, do takrat pa imamo vsi dovolj časa za razmislek.

Vsi prisotni pa so lahko poslušali še predavanje ga. Brede Kojc na temo »Gluten v prehranskih izdelkih«. Prisotni so izvedeli o različnih pasteh na katere lahko naletijo ob nakupovanju izdelkov in novostih na področju testiranja brezglutenskih izdelkov na vsebnost glutena.