Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Rehabilitacija odraslih: uveljavljanje fizioterapije na podlagi napotnice

Kot smo že napovedali, bo letošnja rehabilitacija odraslih potekala od 25. do 31.8.2024, in sicer v Termah Dobrna.

Iz Term Dobrna sporočajo, da morajo udeleženci rehabilitacije, ki bi želeli uveljavljati fizioterapijo v času rehabilitacije odraslih, le-to urediti v prihodnjem tednu (tj. do vključno 15.3.2024). Napotnico pod REDNO morajo tako pri zdravniku pridobiti v naslednjem tednu in jo v terme poslati priporočeno po pošti. Sedaj se namreč v termah potrjujejo datumi terapij po 30.7.2024.

Nadalje prosijo, da na napotnico obvezno pripišete tudi vašo telefonsko številko in da boste bivali v termah v terminu 25.-31.8.2024, v okviru rehabilitacije odraslih v organizaciji Slovenskega društva za celiakijo.

V nasprotnem primeru, preostane še možnost uveljavljanja fizioterapije na podlagi napotnice pod HITRO, pri čemer se trenutno potrjujejo termini po 24.6.2024.