Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Revija Celiakija 2022

Dragi člani, 

obveščam vas, da bo v JANUARJU ponovno pred vami nova številka naše revije – Celiakija 2022. Ne morem vam povedati, kako zelo sem vesela, da sem jo skupaj z sodelavci uspela pripraviti! Zavedam se, da pričakujete revijo dva-krat letno, v spomladanskem in jesenskem času. Tokrat so nam službene in družinske obveznosti vzele toliko časa, da nismo uspeli pripraviti biltena v pričakovanem roku. Vendar pa sem bila z mislimi tudi pri vas, saj vem, koliko vam pomeni revija in analize izdelkov na gluten, ki jih vsakokrat prejmete. Zato smo v tokratni številki objavili dvojne rezultate testiranja izdelkov na gluten, spomladanskega in jesenskega, in pojasnili, katere izdelke  je smiselno testirati in zakaj.  Prav tako vas v reviji čakajo, strokovni članki in povzeteki dogajanj v društvu od novembra 2021 do septembra 2022.

Hvala za vaše razumevanje in potrpežljivost!

psst – v naslednjem letu prejmete 3 revije. Zakaj? Ker je Slovensko društvo za celiakijo v letu 2022 praznovalo 30 let in bo ob spomladanski številki izšla tudi jubilenja številka – 30 let Slovesnkega društva za celiakijo.

Želim vam vse najbolje v prihajajočem letu!

Živa Kuliš s sodelavci in Janja Stumpfl.