Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Ribniško Pohorje – prizorišče 8. Zimskega športnega dne

Člani podružnice Ljubljana so se ponovno udeležili 8. zimskega športne dne, ki je potekal na smučišču Ribniško Pohorje. Udeleženci smo se zbrali v zgodnjih jutranjih urah pred Halo Tivoli od koder nas je na prizorišče zapeljal avtobus

V čudovitem vremenu so se smučarji iz različnih podružnic pomerili na veleslalomski tekmi za prehodni pokal HERVIS.

Tisti, kateri niso smučali so se odpravili na krajši sprehod po Ribnici ali pa so izkoristili prosti čas za razvajanje v Welnessu. Pomerili smo se lahko tudi v vožnji s pležuhi ter se pri tem zabavali. Sledilo je kosilo, nato pa še čas za razglasitev rezultatov in podelitvi nagrad. Prehodni pokal HERVIS je osvojila ekipa podružnice Celje, druga je bila ekipa podružnice za Koroško, tretja pa ekipa podružnice za Gorenjsko. Podružnica Ljubljana je zasedla 4. mesto.

Čestitke vsem tekmovalcem!

Andrej Košmrlj