Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Spomladanske delavnice za izboljšanje kvalitete življenja bolnikov s celiakijo

Program je bil sestavljen na podlagi želja in predlogov članov naše podružnice. Delo je potekalo v posameznih delavnicah in družabno športnih aktivnosti, ki so bile namenjene otrokom in odraslim, udeležili pa so se jih lahko skupaj s celo družino ali pa posamično. Delavnice so bile zastavljene tako, da so pripomogle h kvalitetnejšemu premagovanju vsakodnevnih težav bolnikov s celiakijo, odprle prostor za nova spoznanja, nove načine prehrane in pripomogle k boljši fizični aktivnosti in boljšemu počutju nasploh.

Delavnice so se v glavnem izvajale ob sobotah, ena pa v petek. Vsi člani so bili vljudno vabljeni, da sodelujejo, sooblikujejo in pripravijo delavnice. Na takšen način smo skupaj soustvarjali in oblikovali boljši jutri za bolnike s celiakijo.