Stik

Vabljeni k spremljanju uradnih spletnih kanalov Slovenskega društva za celiakijo:

Za objavo vsebin/predloge/komentarje/popravke prosimo pišite na objave@drustvo-celiakija.si.

Za navedene spletne kanale SDC prevzema vso odgovornost ter zagotavlja, da so vse informacije in podatki preverjeni ter v skladu z uveljavljeno zdravstveno doktrino na področju celiakije ter striktno v skladu s smernicami AOECS. Navedeno spletno okolje je tako 100% varno za bolnike s celiakijo.

Za vas, drage članice in člani, smo dosegljivi tudi na uradnem elektronskem naslovu društva (drustvo@drustvo-celiakija.si) in po telefonu (051 442 272), kot tudi na elektronskih naslovih in mobilnih telefonih naših podružnic:

Ob tem deluje tudi pisarna društva v Mariboru, in sicer ob delavnikih med 9. in 13. uro – vabljeni.

Vabljeni tudi na številne dogodke SDC širom Slovenije.

QR koda z osnovnimi informaciji in kontaktnimi podatki o društvu

QR koda s prednostmi članstva (Zakaj postati član društva)

QR koda s povezavo do pristopne izjave (Pridruži se)

KOLOFON:

Objavlja: Mitja Kozar (041 420 149, objave@drustvo-celiakija.si)