Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Strokovna ekskurzija v narodni park Cinque Terre

Danes (29.4.2024) se je zgodaj zjutraj s strokovne ekskurzije v Italijo vrnila skupina članov Slovenskega društva za celiakijo, ki jo je organizirala podružnica Slovenskega društva za celiakijo Celje. V okviru tokratne strokovne ekskurzije so si člani ogledali Mantovo, Parmo, Montecatini Terme, La spezio, Cinque Terre (Vernazzi in Monterosso al Mare) ter pobližje spoznali s strani italijanskega društva za celiakijo akreditiran hotel (v kraju Montecatini Terme) in restavracijo (v kraju Monterosso al Mare) za pripravo brezglutenske prehrane. Prav licenciranju gostinskih in nastanitvenih obratov Slovensko društvo za celiakijo posveča veliko pozornost in zato je še toliko bolj pomembno, da si primere dobrih praks v tujini tudi v živo ogledamo.