Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

TEČAJ PEKE ZAVITKOV

V četrtek, 13. novembra 2008 ob 17.00 smo organizirali tečaj zavitkov in rogljičev. Tečaj je vodila prof. Marija Prajner, pomagala pa ji je pomočnica Majda Jurše. Zaradi velikega zanimanja za tovrstno izobraževanje, smo tečaj pripravili še 20. novembra, tako da so se ga lahko udeležili vsi tisti, ki so si to želeli. Tečaj je bil brezplačen.

Število udeležencev je bilo omejeno na 20, zaradi lažjega dela. Vseh udeležencev, članov društva je bilo prijavljenih 42, udeležilo se jih je 39, nekaj je bilo družinskih članov (5), ki so le gledali.

Vsak od udeležencev je poskusil narediti listnato in masleno testo. Spekli so jabolčni zavitek, rogljiče s šunko in sirom ter koruzne mufine.

Tečaj je trajal 3 ure in je potekal na Srednji šoli za gostinstvo in turizem v Celju.