Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

V SDC Podravje tudi letos izvedli letovanje otrok v Punatu

V podružnici Slovenskega društva za celiakijo Podravje (v nadaljevanju: SDC Podravje), so v sodelovanju z Območnim združenjem rdečega križa Maribor, po lanskoletni obuditvi sodelovanja, tudi letos izvedli letovanje otrok s celiakijo v Punatu na otoku Krku.

Tako se je v terminu 21.6.-1.7.2024 skupina otrok s celiakijo udeležila letovanja v Punatu, ki leži na največjem jadranskem otoku – otoku Krku, pri čemer so v SDC Podravje zagotovili 2 vzgojitelja – Andrejo Cafuta in Mitjo Kozarja ter tudi vso ustrezno pomoč glede priprave 100% varne brezglutenske prehrane.

Otroci so doživeli veliko lepega, sklenili nova prijateljstva in neizmerno uživali ter Punat zapustili bogatejši za nove izkušnje.

V SDC Podravje, kot tudi v Slovenskemu društvu za celiakijo, se za odlično sodelovanje zahvaljujemo Območnemu združenju rdečega križa Maribor in se že veselimo nadaljnjega sodelovanja tudi v prihodnjem letu.