Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

V Slovenj Gradcu redna letna skupščina podružnice SDC za Koroško

V soboto, 2.3.2024, so tudi v podružnici Slovenskega društva za celiakijo za Koroško izvedli redno letno skupščino, in sicer v prostorih Mladinskega kulturnega centra v Slovenj Gradcu.

Vodstvo podružnice je na redni letni skupščini predstavilo izvedene aktivnosti v 2023, podalo finančno poročilo za 2023 ter predstavilo plan aktivnosti in finančni plan za 2024.

V imenu vodstva Slovenskega društva za celiakijo se je skupščine udeležil član izvršnega odbora Mitja Kozar, ki se je vodstvu podružnice in članom zahvalil za opravljeno delo v minulem letu (in tudi že v prvih dveh mesecih letošnjega leta). Pri tem je zlasti izpostavil humanitarno pomoč, ki jo je podružnica SDC za Koroško nudila po poplavah v avgustu 2023 ter odlično organizacijo tako 19. zimskega športnega dne SDC (8.2.2023) kot tudi 20. jubilejnega zimskega športnega dne SDC (8.2.2024).

Po skupščini je sledilo druženje s pogostitvijo.