Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Vodja skupine za pravice bolnikov pri SDC Jelena Orešnik tudi na Zdravstvenemu razvojnemu forumu

Z veseljem sporočamo, da bo naša članica in vodja Skupine za pravice bolnikov pri Slovenskemu društvu za celiakijo Jelena Orešnik, kot predavateljica sodelovala na Zdravstvenemu razvojnemu forumu, ki bo 7. in 8. marca 2024, potekal v Porotorožu.

Navedeni Zdravstveni razvojni forum je največji in osrednji dogodek za management v zdravstvu pri nas.

Jelena Orešnik bo predstavila prispevek Predstavitev skozi oči pacienta.

V Slovenskemu društvu za celiakijo sodelovanje Jelene Orešnik na navedenemu forumu štejemo kot priznanje njenemu marljivemu in strokovnemu delu v okviru skupine za pravice bolnikov pri SDC. Hkrati se zahvaljujemo organizatorjem, ki so v bogat program vključili tudi prispevek o celiakiji.

Na zdravstveni razvojni forum se lahko prijavite tukaj.