Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Volilna skupščina SDC bo v soboto, 23.3.2024

Izvršni odbor Slovenskega društva za celiakijo je na seji 12.2.2024 med drugim sklenil, da bo volilna skupščina SDC v soboto, 23.3.2024, ob 14. uri.

Na volilni skupščini bodo delegati izvolili predsednika/predsednico Slovenskega društva za celiakijo ter na predlog novo izvoljenega predsednika/novo izvoljene predsednice še članice in člane izvršnega odbora.

Razpis za predsednika/predsednico Slovenskega društva za celiakijo bo objavljen v sredo, 14.2.2024 in bo odprt 30 dni, tj. za vse vloge, ki bodo prispele na sedež društva do vključno petka, 15.3.2024, do 12. ure.

V sklopu volilne skupščine bodo na predlog novo izvoljenega predsednika/novo izvoljene predsednice, delegati izvolili tudi Izvršni odbor Slovenskega društva za celiakijo, ki ga sestavljajo:

  • podpredsednik/podpredsednica
  • sekretar/sekretarka,
  • bjagajnik/blagajničarka ter
  • člani izvršnega odbora.