Preskoči na vsebino Skip to main navigation Skip to footer

Za uvod v aktivnosti ob mednarodnemu dnevu celiakije predstavitev SDC v Splošni bolnišnici Novo mesto

Slovensko društvo za celiakijo (SDC) se je v sklopu aktivnosti ob mednarodnemu dnevu celiakije danes (10.5.2024) predstavilo v Splošni bolnišnici Novo mesto.

Na stojnici Slovenskega društva za celiakijo je bila prvič predstavljena nova brošura društva, podane so bile informacije o delovanju društva in o celiakiji, seveda pa ni manjkala tudi pestra brezglutenska pogostitev, za katero je odlično poskrbela članica izvršnega odbora Slovenskega društva za celiakijo, predsednica podružnice SDC Celje in voditeljica praktičnega dela izobraževanj kuharskega osebja v okviru SDC Majda Jurše.

Slovensko društvo za celiakijo se za priložnost predstavitve društva ter osveščanja splošne in strokovne javnosti o celiakiji najlepše zahvaljuje vodstvu in osebju Splošne bolnišnice Novo mesto.